Ramazan Bingöl, İstanbul’da, ailelerin hem keyif alabileceği hem de lezzetli yemekler yiyebileceği alkolsüz şık mekânların hizmet vermesi amacı ile kurulan, bugün toplam 4 şube ile hizmet veren İstanbul’un hızlı ve güvenli büyüyen restoran zinciri. Türkiye’de ve uluslararası bazda değer gören bir marka olmasının yanı sıra ilişikli ödüllerinde sahibi. Bu başarının sırrı, kurulduğu ilk günden itibaren “en taze ve yüksek kaliteli malzeme, geleneksel lezzetleri icra etme” ilkesini benimsemesinden geliyor.

Ramazan Bingöl’den girişimcilere yepyeni bir fırsat!

Ramazan Bingöl, Türkiye pazarına girerek kısa bir sürede içerisinde hayvanat bahçesinden, çocuk oyun alanlarına, VIP Odalardan, yazlık ve kışlık bahçeleri ile geniş bir hizmet alanına sahip restoran zincirleri ile beğeni topladı. Kalite ve lezzet olarak ön plana çıkan Ramazan Bingöl, kendi sektöründe en çok tercih edilen ve talep gören markalardan biri konumuna geldi. Arkası kesilmeyen bayi teklifleri özellikle yeni girişimciler ile markasını paylaşmasına neden oldu.

Şube sayısını 2020 yılında 20 'ye çıkarmayı hedefleyen Ramazan Bingöl, hayata geçirdiği yeni RAMAZAN BİNGÖL KÖFTE & STEAK yüzüyle, Özellikle hamburgerin dünya markası olduğu sektörde, hızlı servis edilebilen köftenin fast- foodun önüne geçmesini, uluslararası piyasada söz sahibi olmasını istiyor.  Yılların tecrübesi ile bayi ağına yeni girişimcileri dahil ederek Türkiye ve Uluslararası pazarda büyümeyi planlıyor.

Ramazan Bingöl Köfte & Steak Franchise modeli ile karlı bir yatırım olanağı sunan Ramazan Bingöl, girişimcilere deneyimli bir şirketin güvencesiyle yepyeni bir fırsat ve kazanç imkanı sunuyor. Ayrıca franchise olmak isteyenlere  İşletme Kurulumundan, tedarik ve lojistiğe, Ürün ve Menü Mühendisliğinden, Pazarlama Stratejilerine kadar her türlü profesyonel danışmanlık hizmetini sunuyor. Ramazan Bingöl,  Köfte & Steak franchise adaylarına anahtar teslim konsept, tek merkezden tedarik, eğitim, reklam ve tanıtım, İşletme konularında servis ve destek garantisi veriyor.

Ramazan Bingöl Köfte & Steak franchise’ı olmak veya daha çok bilgi edinmek isteyenler  Aşağıdaki kısımda Franchise Başvuru Formunu doldurabilir

veya 0216 630 6063 -0533 385 0170 numaralı telefondan iletişime geçebilir. 

Kısacası; Ramazan Bingöl Köfte & Steak Franchise ‘ı olmanın Şimdi Tam Zamanı!

Ramazan Bingöl’den girişimcilere yepyeni bir fırsat!

Bizi Takip Edin
  • Facebook Sosyal Simge
  • Instagram Sosyal Simge
  • Twitter
  • YouTube
logo.png

Tüm hakları saklıdır. © 2020 Ramazan Bingöl.  Gizlilik Politikası    Kullanım Koşulları